Účtovníctvo pre spoločenstvá

Aj v spoločenstve je na nás spoľahnutie

Vedenie účtovníctva musí byť vždy bezchybné a transparentné. Pokiaľ riešite účtovníctvo spolku, určite dobre viete, o čom hovoríme. V UOL pristupujeme ku všetkým klientom individuálne. I preto sme službu vedenie účtovníctva pre spoločenstvá ušili na mieru práve Vám a v rámci firmy sa ňou zaoberajú špecialisti zbehlí v tomto type účtovníctva. Skrátka vieme, čo potrebujete, a môžeme Vám tak poskytnúť servis, ktorý pokryje kompletnú agendu účtovníctva, vrátane závierok, vyúčtovaní a výpočtov záloh, upomínanie dlžníkov či prezentáciu výsledkov hospodárenia na vašich schôdzach. A pretože každý cent sa počíta, ponúkneme Vám náš servis všetko-v-jednom za výhodnú paušálnu cenu.
Chcem ponuku na mieru
Za cenu
už od 75 €
mesačne účtovníctvo pre spoločenstvá zahŕňa:
Kompletné a prehľadné vedenie účtovníctva
Kompletné a prehľadné vedenie účtovníctva, a to vrátane závierok (aj tých mimoriadnych). Samozrejmosťou je príprava podkladov pre audit.
Dômyselný a bezpečný on-line účtovný systém
Jeden deň doklady dodáte, druhý deň sú spracované. Do svojho systému máte bezpečný prístup, nech ste kdekoľvek. Samozrejme Vás s ním dobre zoznámime a odborne zaškolíme, koho bude treba.
Zastupovanie pred úradmi a pri kontrolách
Vyložte si nohy na stôl, po úradoch už nikdy behať nebudete. Poskytujeme zastupovanie pred úradmi a pri kontrolách
Zvoz dokladov vlastnými vozmi
V rámci služieb zaisťujeme pravidelný zvoz dokladov vlastnými vozmi. Sami si vyberiete s akou frekvenciou, proste len všetko odovzdáte nášmu sympatickému kuriérovi.
Odborné školenia a zaškolenia
Pre svojich klientov organizujeme odborné školenia, od zaškolenia do fungovania účtovného systému až po neverejné školenia pre zlepšenie finančných procesov a úspechov Vašej firmy. Novinky a aktualizácie k relevantným zmenám z legislatívy sú samozrejmosťou.
Daňové priznania
Ustrážime a podáme všetky potrebné daňové priznania – od priznania k dani z príjmu až napríklad po cestnú daň.
Daňové poradenstvo a účtovné konzultácie
Daňové poradenstvo a účtovné konzultácie – Vaša účtovníčka je Vám k dispozícii na telefóne aj na maile, mnohé odpovede nájdete taktiež priamo v účtovnom systéme.
Vzory dokumentov zdarma
V cene paušálu poskytneme vzory dokumentov zadarmo
Prejsť k nám je jednoduché

Mzdové účtovníctvo


A pretože účtovníctvo nekončí u fakturácií a daní, neprehliadnite ani našu službu mzdové účtovníctvo.

Čo o nás hovoria naši klienti

Jozef Haládik
majiteľ spoločnosti,
Haládik & Partners, spol. s r.o.
Služby UOL využívam v Česku už od roku 2005. Na Slovensku mám ďalšiu firmu a som rád, že UOL má pobočku v Bratislave. Dohliadnu na moje účtovníctvo a ja sa tak môžem plne venovať svojmu podnikaniu. Doklady si u mňa vyzdvihnú a podľa bankových výpisov skontrolujú, či niečo nechýba. Oceňujem tiež rýchlosť spracovania dokladov, ako aj rýchlu reakciu na moje otázky. Komunikácia je vždy príjemná a priateľska.

Náš blog
Rozhovor: Lukáš Homola, účtovník a účtovný metodik UOL Slovensko
Jana Jáčová
majitelka UOL