Vedenie účtovníctva

V účtovníctve sme Vaša pravá ruka. Každá firma SZČO alebo spoločenstvo má iné potreby a nároky. S ich odlišnosťou máme bohaté skúsenosti a berieme ich vždy do úvahy...

Vedieme účtovníctvo pre
Za cenu
už od 75 €
mesačne služba mimo iné obsahuje:
Rýchla a bezpečná správa cez on-line systém
On-line účtovný systém je Vám k dispozícii nielen kvôli stálemu prehľadu a možnosti manažérskych reportov, ale aj na vystavovanie faktúr, vedenie skladu či pokladnice. Je ľahko prístupný z akéhokoľvek prehliadača.
Zastupovanie pred úradmi
Vyložte si nohy na stôl, po úradoch už nikdy behať nebudete. Poskytujeme zastupovanie pred úradmi ako aj na kontrolách.
Efektivita a časová úspora vďaka zvozu dokumentov
Súčasťou služby je aj pravidelné zvážanie dokladov - doklady u Vás vyzdvihne náš sympatický kuriér vždy v dohodnutom termíne.
Osobný klientsky orientovaný prístup, zázemie a skúsenosť
Daňové poradenstvo a akékoľvek konzultácie – účtovník je Vám k dispozícii na telefóne aj emaile, mnohé odpovede nájdete taktiež priamo v účtovnom systéme.
Odborné školenia a vzdelávanie na mieru potrebám klienta
Od zaškolenia do fungovania účtovného systému, cez verejné on-line kurzy z oblasti účtovníctva a daní, až po na mieru pripravené, súkromné školenia pre zlepšenie finančných procesov a úspechov vašej firmy.
Premyslený systém daňových a účtovných služieb
V zákonom stanovených termínoch podáme všetky daňové priznania - od priznania k dani z príjmov, k dani z pridanej hodnoty až po priznanie k dani z motorových vozidiel. Samozrejmosťou je príprava podkladov pre audit.
Prejsť k nám je jednoduché

Mzdové účtovníctvo


A pretože účtovníctvo nekončí u fakturácií a daní, neprehliadnite ani našu službu mzdové účtovníctvo.

Čo o nás hovoria naši klienti

Jozef Haládik
majiteľ spoločnosti,
Haládik & Partners, spol. s r.o.
Služby UOL využívam v Česku už od roku 2005. Na Slovensku mám ďalšiu firmu a som rád, že UOL má pobočku v Bratislave. Dohliadnu na moje účtovníctvo a ja sa tak môžem plne venovať svojmu podnikaniu. Doklady si u mňa vyzdvihnú a podľa bankových výpisov skontrolujú, či niečo nechýba. Oceňujem tiež rýchlosť spracovania dokladov, ako aj rýchlu reakciu na moje otázky. Komunikácia je vždy príjemná a priateľska.

Náš blog
Rozhovor: Lukáš Homola, účtovník a účtovný metodik UOL Slovensko
Jana Jáčová
majitelka UOL